L12J330E
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
L12J330E
JLCPCB Part #
C2619552
Package
Plugin
Description
12W 330Ω ±260ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS