TWM5J56RE
MFR.Part #
TWM5J56RE
JLCPCB Part #
C2646502
Description
-55℃~+275℃ 56Ω 5W Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS