ACS5S15RJ
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
ACS5S15RJ
JLCPCB Part #
C3364903
Package
Plugin,D4.8xL12.7mm
Description
-55℃~+275℃ 15Ω 5W ±20ppm/℃ ±5% 插件,D4.8xL12.7mm Through Hole Resistors ROHS