MOX300001006JE
MFR.Part #
MOX300001006JE
JLCPCB Part #
C3469921
Package
Plugin,D3.3xL9mm
Description
-55℃~+155℃ 100MΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS