502BA503KDG2
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
502BA503KDG2
JLCPCB Part #
C2618934
Package
Plugin
Description
-2000ppm/℃~0ppm/℃ 10W 50kΩ ±10% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS