510SP251KG2
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
510SP251KG2
JLCPCB Part #
C7187237
Package
Plugin
Description
-800ppm/℃~0ppm/℃ 150W 250Ω ±10% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS