45NJ30RE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
45NJ30RE
JLCPCB Part #
C3484265
Package
Plugin,D8.7xL23.8mm
Description
-55℃~+275℃ 30Ω 5W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D8.7xL23.8mm Through Hole Resistors ROHS