TBH25P7R50J
MFR.Part #
TBH25P7R50J
JLCPCB Part #
C19459020
Description
-55℃~+150℃ 25W 7.5Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% TO-220 Through Hole Resistors