45NF50RE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
45NF50RE
JLCPCB Part #
C3381210
Package
Plugin,D8.7xL23.8mm
Description
-55℃~+275℃ 50Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D8.7xL23.8mm Through Hole Resistors ROHS