25J22K5E
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
25J22K5E
JLCPCB Part #
C2647376
Package
Plugin,D7xL25.8mm
Description
22.5kΩ 5W Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件,D7xL25.8mm Through Hole Resistors ROHS