RW5S0FA20R0JET
MFR.Part #
RW5S0FA20R0JET
JLCPCB Part #
C4186635
Package
SMD,20.5x9.3mm
Description
-55℃~+155℃ 20Ω 5W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% SMD,20.5x9.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS