MOX70034991AZE
MFR.Part #
MOX70034991AZE
JLCPCB Part #
C3510923
Description
-55℃~+125℃ 250mW 4.99kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 插件,D2.7xL7mm Through Hole Resistors ROHS