13FPR020E
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
13FPR020E
JLCPCB Part #
C2641834
Package
Plugin,D5.1xL15.9mm
Description
20mΩ 3W Current Sense Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5.1xL15.9mm Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS