13FPR060E
MFR.Part #
13FPR060E
JLCPCB Part #
C2648286
Description
3W 60mΩ Current Sense Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5.1xL15.9mm Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS