OSP100N03T
Extended
Manufacturer
OSEN
MFR.Part #
OSP100N03T
JLCPCB Part #
C20607797
Package
TO-220AB
Description
1 N-channel 100A 115W 2.5V 3.35nF 3.6mΩ@10V 30V 40.5nC@4.5V 490pF N-Channel TO-220AB MOSFETs ROHS