OSD65R600
MFR.Part #
OSD65R600
JLCPCB Part #
C20607778
Description
1 N-channel 12nC@10V 2.5pF 30W 40pF 4V 550pF 600mΩ@10V 650V 7A TO-252 MOSFETs ROHS