MBR40100CT
Extended
Manufacturer
OSEN
MFR.Part #
MBR40100CT
JLCPCB Part #
C20607913
Package
TO-220AB
Description
1 Pair Common Cathode 100V 15uA 300A 40A 780mV TO-220AB Schottky Diodes ROHS