MBRF20150DT
Extended
Manufacturer
OSEN
MFR.Part #
MBRF20150DT
JLCPCB Part #
C20607933
Package
TO-220F
Description
1 Pair Common Cathode 150A 150V 20A 5mA@150V 855mV TO-220F Schottky Diodes ROHS