IXFH140N10P-OSEN
Extended
Manufacturer
OSEN
MFR.Part #
IXFH140N10P-OSEN
JLCPCB Part #
C49055733
Package
TO-247
Description
1 N-channel 1.85nF 100V 140A 230nC@10V 375W 400pF 4V@250uA 6.25nF 7.5mΩ@10V N-Channel TO-247 MOSFETs ROHS