OSP150N08G
MFR.Part #
OSP150N08G
JLCPCB Part #
C20607801
Package
TO-220
Description
1 N-channel 1.9nF 140nC@10V 150A 300W 325pF 4V 4mΩ@10V 5.55nF 80V N-Channel TO-220 MOSFETs ROHS