W78E858A40PL
MFR.Part #
W78E858A40PL
JLCPCB Part #
C2640899
Package
LCC-44(16.6x16.6)
Description
0℃~+70℃ 32KB 36 4.5V~5.5V 40MHz 51 Family 768Byte 8 Bit Built-in FLASH LCC-44(16.6x16.6) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS