W77L058A25FL
Extended
Manufacturer
Nuvoton Tech
MFR.Part #
W77L058A25FL
JLCPCB Part #
C2641034
Package
MQFP-44(10x10)
Description
0℃~+70℃ 1KB 2.7V~5.5V 25MHz 32KB 36 51 Family 8 Bit Built-in FLASH MQFP-44(10x10) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS