FT-63EN204
Extended
Manufacturer
Nidec
MFR.Part #
FT-63EN204
JLCPCB Part #
C5742626
Package
Plugin
Description
1 200kΩ 500mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS