FT-63EH103
Extended
Manufacturer
Nidec
MFR.Part #
FT-63EH103
JLCPCB Part #
C6252556
Package
Plugin
Description
1 10kΩ 500mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS