CT-6EF200
Extended
Manufacturer
Nidec
MFR.Part #
CT-6EF200
JLCPCB Part #
C6145789
Package
Plugin
Description
1 20Ω 500mW ±10% ±250ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS