FT-63EH102
Extended
Manufacturer
Nidec
MFR.Part #
FT-63EH102
JLCPCB Part #
C7193943
Package
Plugin
Description
1 1kΩ 500mW ±10% ±100ppm/℃ 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS