UZG1E100MCL1GB
MFR.Part #
UZG1E100MCL1GB
JLCPCB Part #
C1973144
Package
SMD,D5xL3.9mm
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10uF 20mA@120Hz 25V 3.9mm 5mm ±20% SMD,D5xL3.9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS