UWT1V221MNL1GS
MFR.Part #
UWT1V221MNL1GS
JLCPCB Part #
C125981
Package
SMD,D8xL10mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10mm 190mA@120Hz 220uF 35V 8mm ±20% SMD,D8xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS