LNC2V103MTEH
MFR.Part #
LNC2V103MTEH
JLCPCB Part #
C3815528
Package
Bolt,D76.2xL138mm
Description
-40℃~+85℃ 10000uF 138mm 25.2A@120Hz 31.8mm 350V 5000hrs@85℃ 76.2mm ±20% 螺栓,D76.2xL138mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS