UWT1E101MCR1GS
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UWT1E101MCR1GS
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 100uF 136.5mA@10kHz 25V 6.3mm 7.7mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD