UWG1E680MNL1GS
MFR.Part #
UWG1E680MNL1GS
JLCPCB Part #
C7374928
Package
SMD,D8xL10.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 1000hrs@105℃ 225mA@120Hz 25V 68uF 8mm ±20% SMD,D8xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS