UVY2V2R2MED
MFR.Part #
UVY2V2R2MED
JLCPCB Part #
C1585292
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 11mm 2.2uF 2.5mm 21mA@120Hz 350V 6.3mm ±20% Plugin,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS