RNS1E330MDN1
MFR.Part #
RNS1E330MDN1
JLCPCB Part #
C1579271
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 12.5mm 2000hrs@105℃ 20mΩ@100kHz 25V 3.8A@100kHz 33uF 5mm Polymer ±20% 插件,D10xL12.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS