LNC2V103MSEJBN
MFR.Part #
LNC2V103MSEJBN
JLCPCB Part #
C1618568
Package
Bolt,D90xL103mm
Description
-40℃~+85℃ 10000uF 103mm 31.8mm 350V 37.94A@10kHz 5000hrs@85℃ 90mm ±20% 螺栓,D90xL103mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS