UVY2V221MRD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UVY2V221MRD
JLCPCB Part #
C1581791
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10mm 220uF 22mm 350V 540mA@120Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS