USF1E680MDD
MFR.Part #
USF1E680MDD
JLCPCB Part #
C1583643
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 200mA@100kHz 25V 3.5mm 68uF 8mm ±20% Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS