LNT1V224MSEB
MFR.Part #
LNT1V224MSEB
JLCPCB Part #
C1619043
Package
Bolt,D90xL143mm
Description
-40℃~+105℃ 0.22F 143mm 2000hrs@105℃ 26.1A@10kHz 31.8mm 35V 90mm ±20% 螺栓,D90xL143mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS