UVY2D100MPD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UVY2D100MPD
JLCPCB Part #
C1583822
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10uF 11.5mm 200V 3.5mm 57mA@120Hz 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS