UCX1E821MNS1ZD
MFR.Part #
UCX1E821MNS1ZD
JLCPCB Part #
C1587194
Package
SMD
Description
-40℃~+135℃ 2000hrs@135℃ 25V 375mA@120Hz 70mΩ 820uF ±20% SMD Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS