UAQ2G330MHD
MFR.Part #
UAQ2G330MHD
JLCPCB Part #
C1600972
Package
Plugin,D12.5xL42mm
Description
-40℃~+105℃ 12.5mm 195mA@120Hz 2000hrs@105℃ 33uF 400V 42mm 5mm ±20% 插件,D12.5xL42mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS