UVY2A470MPD
MFR.Part #
UVY2A470MPD
JLCPCB Part #
C1583831
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 100V 11.5mm 140mA@120Hz 3.5mm 47uF 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS