UUG1H221MNQ1ZD
MFR.Part #
UUG1H221MNQ1ZD
JLCPCB Part #
C1598176
Package
SMD,D12.5xL14.5mm
Description
-40℃~+85℃ 12.5mm 14.5mm 2000hrs@85℃ 220uF 450mA@120Hz 50V ±20% SMD,D12.5xL14.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS