UVY2A221MHD1TO
MFR.Part #
UVY2A221MHD1TO
JLCPCB Part #
C1579860
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 100V 12.5mm 220uF 390mA@120Hz 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS