PLF0J471MDO1
MFR.Part #
PLF0J471MDO1
JLCPCB Part #
C3275494
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-55℃~+105℃ 12mm 2000hrs@105℃ 3.5mm 470uF 5.5A@100kHz 6.3V 7mΩ 8mm Polymer ±20% 插件,D8xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS