UVY1J221MPD1TD
MFR.Part #
UVY1J221MPD1TD
JLCPCB Part #
C1584512
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10mm 220uF 335mA@120Hz 5mm 63V ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS