UVP2A100MPD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UVP2A100MPD
JLCPCB Part #
C5112305
Package
Plugin,D8xL13mm
Description
-40℃~+85℃ 100V 10uF 13mm 2000hrs@85℃ 3.5mm 71mA@120Hz 8mm ±20% 插件,D8xL13mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS