UVK2V100MPD
MFR.Part #
UVK2V100MPD
JLCPCB Part #
C1597315
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 10uF 12.5mm 144mA@10kHz 2000hrs@85℃ 350V 5mm ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS