LGU2P102MELB
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LGU2P102MELB
JLCPCB Part #
C1582333
Package
Plugin,D30xL45mm
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 10mm 2.4A@120Hz 220V 3000hrs@105℃ 30mm 45mm ±20% 插件,D30xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS