UPJ1E182MHD
MFR.Part #
UPJ1E182MHD
JLCPCB Part #
C1591652
Package
Plugin,D12.5xL35.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1.96A@120Hz 12.5mm 1800uF 25V 32mΩ 35.5mm 5000hrs@105℃ 5mm ±20% Plugin,D12.5xL35.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS