UVK2G220MHD1TO
MFR.Part #
UVK2G220MHD1TO
JLCPCB Part #
C5112244
Package
Plugin,D12.5xL27mm
Description
-40℃~+85℃ 12.5mm 2000hrs@85℃ 200mA@120Hz 22uF 27mm 400V 5mm ±20% 插件,D12.5xL27mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS